نحوه تعامل:

مدرسین محترم شما میتوانید با بارگذاری دوره هایی که توانایی برگزاری آن را دارید برای خودتان درآمد کسب کنید. لازمه این امر به غیر از تسلط بر موضوع و عنوان دوره آموزشی کیفیت ضبط تصویر  و صداست. و همچنین دقت داشته باشید که با توجه به اینکه در این مدل تدریس پاورپوینت به عنوان منبع اصلی تدریس می باشد در تهیه آن تلاش لازم صورت پذیرد.

قیمت گذاری دوره:

این پلتفرم ایجاد گردیده که با کمترین هزینه ها، مطالب آموزشی در اختیار علاقمندان قرار گیرد. لذا هزینه ثبت نام در دوره ها هرچقدر کمتر باشد مخاطبان بیشتری از آن استقبال خواهند نمود.ولی در هر صورت قیمت ابتدایی آن به عهده مدرس است و پشتیبانان سایت درصورت نیاز مشاورات لازم را در اختیار مدرسان محترم قرار خواهند داد.

این نکته لازم الاشاره است که با توجه به مخاطبان کثیر دوره و عدم انقضای فایل مربوط با دانلود بیشتر دوره ها باعث درآمد پایدار برای مدرسین محترم خواهد داشت.

ایران پترواسکیلز برای دوره های رایگان مبلغی دریافت نخواهد کرد و مبلغی نیز بابت آن به مدرسین دوره پرداخت نمی شود.

درصد همکاری:

لازمه استمرار این پلتفرم هزینه به روی سرورهای قوی و تیم پشتیبانی حرفه ای است.لذا مبالغ دریافتی از سوی پلتفرم در راستای ارتقای کیفیت پشتیبانی صرف خواهد شد.در ابتدای شروع به کار این پلتفرم 70 درصد از مبالغ دریافتی بابت دوره ها برای اساتید خواهد بود و 30 درصد نیز بابت خدمات بیان شده برای ایران پترواسکیلز می باشد.

شرایط تسویه حساب:

هر زمان که مدرس درخواست تسویه حساب نمایند به فاصله حداکثر 48 ساعت تیم پشتیبانی رسیدگی و پرداخت وجه را به حساب مدرس انجام خواهد داد.

  • در صورت مشاهده هرگونه تبلیغات در ویدیوی آموزشی دوره جهت اصلاح به مدرس عودت داده خواهد شد
  • تغییری در محتوای دوره مانند ویدیو، صدا و کیفیت صورت نخواهد گرفت
  • هر دوره ‌‌آموزشی باید دارای ویدیوی «معرفی دوره» باشد، در غیر این صورت اولین ویدیو، به عنوان ویدیوی معرفی، به شکل رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
  • مسئولیت هرگونه رفع اشکال در تولید و محتوای دوره بر عهده مدرس است.
  • هر دوره آموزشی برای انتشار به فرم توضیحات نیاز دارد، که باید به شکل کامل و دقیق توسط مدرس تکمیل شود. عدم تکمیل هر یک از بخش‌های فرم باعث بازگشت دوره به مدرس جهت اصلاح خواهد شد. توضیحات مورد نیاز جهت تکمیل فرم، در داخل فرم نمونه به شکل کامل ارائه شده است.
  • فایل ارسالی شامل ویدیوها، فایل توضیحات دوره و فایل‌های پروژه است.
  • امکان به‌روزرسانی آموزش در فرانش برای تولیدکنندگان در نظر گرفته شده است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که کاربرانی که از قبل در آن دوره ثبت نام کرده‌اند به آپدیت‌های شما دسترسی دارند و امکان فروش مجدد دوره وجود ندارد.
  • لوگوی ایران ۱ترو اسکیلز در تمامی فایل های آموزشی ارسالی در سایز کوچک در قسمت گوشه پایین سمت چپ ویدئو خواهد بود. لذا مدرسین عزیز در هنگان ضبط فایل دقت داشته باشند آن بخش از فایل را همیشه خالی نگه دارند و در حین آموزش از آن بخش استفاده ننمانید.

فرم های مورد نیاز

نرم افزار کمتازیا

اسلاید ها

راهنمای پاورپوینت

به فارسی نوشته شودClick or drag a file to this area to upload.